ТРАНСПОРТЕР - RK-V380 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ТРАНСПОРТЕР – RK-V380

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-V380 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK-V380
Брзина A B Споро Брзо
21 44 4 8
25 40 5.2 10.4
40 25 13.4 26.8 Станд.
44 21 17.5 34.9 Избор.
Мотор 0.75/0.55kW   50Hz   2/4 Pole  2800/1400rpm  1HP
Контрола на брзина Прекинувач
Големина на ролери Φ120mm x 60mm(W) Shore 60HA
Суспензија 17mm
Макс. покривност на ролери 283mm
Мин. дозволена должина 165mm
N.W 60kg
G.W 65kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ