ПРЕСА ЗА ФОРМАТИЗЕР - RK-PPD - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ПРЕСА ЗА ФОРМАТИЗЕР – RK-PPD

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-PPD Категорија: Ознаки: ,

Опис

Опис

Модел RK-PPD
Должина 3200mm
Висина 450mm
Број на клипови 4

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ