ЛАДНА ПРЕСА – RK1225-CP50-PRO - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЛАДНА ПРЕСА – RK1225-CP50-PRO

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK1225-CP50-PRO Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK1224-CP50-PRO
Работна површина 1250x2500mm
Максимален потисок 50T (1.1kg/cm²)
Притисок на хидрауличниот систем 210kg/cm²
Максимално отварање 1000mm, 1300mm
Маслен цилиндар 125mm x 2pcs
90mm x 2pcs
Моќност на хидрауличен мотор 3.7kW
Тежина 2200 kg
Димензии 1250x2900x3000mm

 

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ