ПЕЛЕТАРКА - RKL225 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ПЕЛЕТАРКА – RKL225

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RKL225 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RKL225
Јачина 7.5kw
Моќност 380V,50Hz, 3Phase
Дијаметар на отвор 229mm
Капацитет 120-200kg/h
Димензија на пелети 2,5-10mm
Димензии 1020x480x980mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ