ОТПРАШУВАЧ – RK9075

  • Ви благодариме за одвоеното време и разгледување на нашите производи.
  • За повеќе информации околу производот контактирајте не или посетете не во нашиот изложбен салон.
  • Премиум класа на машини од светски производител со ДОКАЖАН квалитет и искуство повеќе од 70 години.
  • Youtube видео: RADEK WOODWORKING MACHINES
ШИФРА: RK9075 Категорија: Tag:

Спецификација

Спецификација

Модел RK9075
Моторна моќност 7.5KW(5.5KW како опција)
Напон / фреквенција 380V/50HZ/трофазна
Волумен на воздух 9000m³/hr
Дијаметар на дупки за вшмукување φ4” x 6парчиња
Дијаметар на вреќа φ650mm x 8 парчиња
Нето/Бруто тежина 200/210kg/70kg
Димензии на пакување 1450x1450x350mm

600x600x1250mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ