Отпрашувач - RK9055 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

Отпрашувач – RK9055

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK9055 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK9055
Моќност 5.5kW
Напон / фреквенција 380V/трофазна
Волумен на воздух 5500m³/hr
Дијаметар на дупки за вшмукување φ10cm x 6 парчиња
Дијаметар на вреќа φ630mm x 4 парчиња
Тежина 120/127kg
Димензии на пакување 1450x730x710mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ