Отпрашувач - RK9040 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

Отпрашувач – RK9040

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK9040 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK9040
Моќност 4kW
Напон / фреквенција 380V/трофазна
Волумен на воздух 4450m³/hr
Дијаметар на дупки за вшмукување φ10cm x 3 парчиња
Дијаметар на вреќа φ630mm x 4 парчиња
Тежина 95/104kg
Димензии на пакување 1450x730x710mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ