Отпрашувач - RK9022 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

Отпрашувач – RK9022

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK9022 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK9022
Моќност 2.2kW
Напон / фреквенција 380V/монофазен
Волумен на воздух 2350m³/hr
Дијаметар на дупки за вшмукување φ4” x 3 парчиња
Дијаметар на вреќа φ480mm x 2 парчиња
Тежина 50/52kg
Димензии на пакување 970x560x530mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ