ОТПРАШУВАЧ – RK9011-24

  • Ви благодариме за одвоеното време и разгледување на нашите производи.
  • За повеќе информации околу производот контактирајте не или посетете не во нашиот изложбен салон.
  • Премиум класа на машини од светски производител со ДОКАЖАН квалитет и искуство повеќе од 70 години.
  • Youtube видео: RADEK WOODWORKING MACHINES
ШИФРА: RK9011-48 Категорија: Tag:

Спецификација

Спецификација

Moдел

RK9011-24

Моќност

15HP

Напон / Фреквенција

 380v 50hz трофазна

Волумен на воздух

11000cbm/hr

Брзина на воздух

40-45m/s

Дијаметар на дупка на вшмукување

 5*550

Димензии

2350*1000*3100mm

Тежина

400kg