МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА МАШИНА - RK-250M-ECO - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА МАШИНА – RK-250M-ECO

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
  • Цената е без вклучено ддв.
ШИФРА: RK-250M-ECO Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RK-250M-ECO
Максимална ширина на обработка 250mm
Дијаметар на нож 305mm
Максимална дебелина на обработка 3mm
Дебелина на обработка (дихт) 10-110mm
Минимална должина на обработка 120mm
Максимална дебелина на сечење 110mm
Максимален дијаметар на бушење 13mm
Максимална ширина на фреза 16mm
Брзина на обработка 8.5m/min
Број на вртежи 3560r/min
Јачина на мотор 2200W (100% бакар)
Максимална ширина на обработка 250mm
Дијаметар на нож 305mm
Димензии 1000x1100x810mm
Нето тежина 175kg (леано железо)
Димензии на пакување 1130x640x570mm
Бруто тежина 205kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ