Машина за виткање лим - RK67Y 160/3200 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

Машина за виткање лим – RK67Y 160/3200

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK67Y 160/3200 Категорија:

Опис

Опис

 

Модел RK67Y 160/3200
Номинален притисок 1600KN
Должина на работна маса 3200mm
Растојание помеѓу столбовите 2600mm
Длабочина на грло 320mm
Движење 200mm
Јачина на мотор 11kw
Големина на машина 3400*1600*2600mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ