МАШИНА ЗА КАНТИРАЊЕ - RK04 - Radek

МАШИНА ЗА КАНТИРАЊЕ – RK04

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK04 Категорија:

Спецификација

Спецификација

Модел RK04
Минимален дијаметар на раб 40mm
Дебелина на лентата на раб 0.4~3mm
Дебелина на иверица 10~50mm
Брзина 0~14m/min
Тип на кантирање Двострано лепило
Сад за лепило 4000ml
Ширина на раб за кантирање 16~30mm
Помошна ролна 2 пара
Температура на работа 150° ~ 180°
Моќност на моторот 180w
Големина на машината 200x92x110cm
Вкупна моќност 4000w
Големина на пакетот 145x70x125cm
Приклучок AU/EU/U/UK

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ

AlbanianEnglishGermanGreekMacedonianSerbian