МАШИНА ЗА РАМНЕЊЕ ПО ДЕБЕЛИНА (ДИХТ) – RK107 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

МАШИНА ЗА РАМНЕЊЕ ПО ДЕБЕЛИНА (ДИХТ) – RK107

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK107 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK107
Макс. работна ширина 700mm
Макс. работна дебелина 120mm
Мин. работна дебелина 10mm
Мин. работна должина 200mm
Макс. длабочина на рамнење 4mm
Брзина 13.5m/min
Дијаметар на глава на сечило Φ77mm
Број на вртежи 4500r/min
Моќност 4kW
Тежина 195/215kg
Димензии на пакување 1070x650x950mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ