ДРОБИЛКА - RKF420B - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ДРОБИЛКА – RKF420B

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RKF420B Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RKF420B
Капацитет 200-400kg/h
Моќност 380V 50Hz 3Ph
Јачина на мотор 7.5 kW
Димензија на сито 680x280mm
Дијаметар на отвор на сито 1.8-10mm
Димензии на пакување 1120x820x1070mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ