ДРОБИЛКА - RKF420C - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ДРОБИЛКА – RKF420C

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RKF420C Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RKF420C
Капацитет 200-500kg/h
Моќност 380V 50Hz 3Ph
Јачина на мотор 11 kW
Димензија на сито 680x280mm
Дијаметар на отвор на сито 2-10mm
Димензии на пакување 1120x820x1070mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ