Машина за обработка на картон - RK2560 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

Машина за обработка на картон – RK2560

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK2560 Категорија:

Опис

Опис

 

Модел RK2560
Макс. димензија на картон 2200*2700mm
Моќност 3kw 3Фази
Димензија на површина за сечење 2500*6000mm
Брзина 0-10пати/min
Бруто тежина 1.4тони
Димензии 2900*1400*2450

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ