ЛИФТ МАСА – RK7148 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЛИФТ МАСА – RK7148

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK7148 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK7148
Димензија на масата 1300x2500mm
Максимален капацитет 3000kg
Минимална висина 420mm
Максимална висина 1900mm
Јачина на хидрауличен мотор 2.2kw
Маслен цилиндар Φ90×2
Тежина 850kg
Димензии на пакување 2300x1300x480mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ