ЛИФТ МАСА – RK7136 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЛИФТ МАСА – RK7136

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK7136 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK7136
Димензија на масата 1000x2000mm
Максимален капацитет 2000kg
Минимална висина 250mm
Максимална висина 1300mm
Јачина на хидрауличен мотор 1.5kw
Маслен цилиндар Φ70×2
Тежина 750kg
Димензии на пакување 2000x1000x250mm

 

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ