КОРНЕР МАШИНА - RK001 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

КОРНЕР МАШИНА – RK001

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK001 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK001
Напон 220V
Брзина на мотор 24000RPm/min
Воздушен притисок 4-5kg/cm³
Радиус на кастрење 2mm
Моќност 440W
NW/GW 27/30KG
Големина на машината 600x500x400mm
Големина на пакување 690x580x460mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ