КОМПРЕСОР - RK30A - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

КОМПРЕСОР – RK30A

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK30A Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RK30A
Моќност (KW) 22kw
Капацитет (L/MIN/C.F.M) 3.8/3.6/3.2/2.7/2.3
Притисок (MPA) 0.7/0.8/1.0/1.2/1.3
Димензии (LxWxH) (mm) 1150x900x1380mm
Тежина (KG) 600kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ