КОМПРЕСОР - RK15А - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

КОМПРЕСОР – RK15А

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK15А Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RK15A
Моќност (KW) 11
Капацитет (L/MIN/C.F.M) 1.65/1.5/1.3/1.1/1.0
Притисок (MPA) 0.7/0.8/1.0/1.2/1.3
Димензии (LxWxH) (mm) 950x800x1160
Тежина (KG) 350
Резервоар за складирање воздух (L) 1000

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ