КОМПРЕСОР - RK10А - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

КОМПРЕСОР – RK10А

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK10А Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RK10A
Моќност (KW) 7.5
Капацитет (L/MIN/C.F.M) 1.2/1.1/0.9/0.75/0.65
Притисок (MPA) 0.7/0.8/1.0/1.2/1.3
Димензии (LxWxH) (mm) 800x720x950
Тежина (KG) 250
Резервоар за складирање воздух (L) 1000

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ