КОМБИНИРАНА МАШИНА - RK210 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

КОМБИНИРАНА МАШИНА – RK210

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK210 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Максимална ширина на рамнење 200mm
Максимална попречна ширина 270mm
Ширина на сечење помеѓу пилата и оградата за рипување 270mm
Дијаметар на нож Φ250mm
Висина на сечење 65mm
Опсег на рамнење 6-90mm
Дијаметар на фреза Φ20mm
Број на вртежи на фреза 3000  rpm
Максимална дијаметар на дупчење 12mm
Јачина на мотор 1.5kW 220V
Тежина 135/165kg
Димензии на пакување 1130x710x570mm

 

 

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ