ХОРИЗОНТАЛНО ЦНЦ - RKC7 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ХОРИЗОНТАЛНО ЦНЦ – RKC7

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RKC7 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RKC7
Опсег на движење 2450x50mm
Макс. Работна гол. 1200x2440mm
Брзина на движење 60m/min
Вид на трансмисија X rack/Z ball scew
Параметар на вретено 3.5kw/18000rpm
Параметар на бургија 5+4 вертикална бургија
Работен напон AC380/3PH
Тежина 1500 KG
Димензии 3050x1800x1450mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ