ХОРИЗОНТАЛНА ЧЕТКАРКА - RK-J1 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ХОРИЗОНТАЛНА ЧЕТКАРКА – RK-J1

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-J1 Категорија:

Опис

Опис

Модел RK-J1
Дијаметар на ролер 180mm
Брзина на вретено 0-1440 min-1
Моќност 1.5kw
Брзина на ролер 0-1050 min-1
Тежина 300kg
Димензии 1270x1180x1020mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ