ХОРИЗОНТАЛЕН БАНСЕК - HM550SMART-G - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ХОРИЗОНТАЛЕН БАНСЕК – HM550SMART-G

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: HM550SMART-G Категорија:

Опис

Опис

Модел HM550SMART-G
Моќност 8200w
Тип на мотор Loncin G390F
Вкупни димензии 4260x1780x1700mm
Мин. Должина на работно парче 1050mm
Пила 3658x32x11mm
Дијаметар на тркало Ø 475
Брзина на пила 1200m/min
Тежина 355kg/ 407kg
Димензии (LWH) 2.170x630x860mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ