ХОРИЗОНТАЛЕН БАНСЕК - HM350 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ХОРИЗОНТАЛЕН БАНСЕК – HM350

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: HM350 Категорија:

Опис

Опис

Модел HM350
Моќност 2200w
Волти 400V
Вкупни димензии 3100 x 1450 x 1220
Мин. Должина на работно парче 1050mm
Пила 2750 x 19 x 0,9
Дијаметар на тркало Ø 350
Брзина на пила 1080m/min
Тежина 210

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ