ХИДРАУЛИЧНА ПРЕСА 100т - HM100H - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ХИДРАУЛИЧНА ПРЕСА 100т – HM100H

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: HM100H Категорија:

Опис

Опис

Модел HM100H
Вкупни димензии 1200x990x1837mm
Притисок 100t
Работна површина 93-993mm
Нето тежина 662kg
Бруто тежина 766kg
Димензии (LWH) 1.150x420x2.040mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ