ФРЕЗА – RK5110 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ФРЕЗА – RK5110

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK5110 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK5110
Дијаметар на сврдел 30mm
Подвижност на сврдел 100mm
Брзина на сврдел 3250/6500/7500rpm
Агол на навалување 0-30°
Јачина на мотор 2.2kW,220v(380v)
Тежина 160/200kg
Димензии 1100x700x1160mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ