ФИБЕР ЛАСЕР - RK20W - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ФИБЕР ЛАСЕР – RK20W

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK20W Категории: ,

Опис

Опис

Модел RK20W
Ласерска моќност 20W
Работна површина 110x110mm
Ласерска бранова должина 1064nm
Брзина на гравирање 8000mm/s
Тип на ласер RAYCUS
Тип на ладење Воздушно ладење
Животен век на ласерот 100.000 работни часа
Точност на позиционирање 0.0025mm
Тежина 170kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ