ДИЗЕЛ ДРОБИЛКА - RKF420A - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ДИЗЕЛ ДРОБИЛКА – RKF420A

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RKF420A Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RKF420A
Капацитет 200-500kg/h
Јачина на мотор 15 HP
Димензија на сито 880*280mm
Дијаметар на отвор на сито 1.8-10mm
Димензии на пакување 1470x430x1090mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ