ЦНЦ СТРУГ - RK315S - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ СТРУГ – RK315S

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK315S Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK315S
Максимална должина 1500x300mm
Контролен систем CNC,PC+12″LCD
Команда за поддршка G код
Софтвер за пишување Autocad/coreldraw/Type3
X Y Z водечки шини #25 CSK квадратни шини
Моќ на вретено 4kw
Брзина на вретено 0-3500rpm
Напон 380V
Димензии 2750x1300x1300mm
Тежина 1450kgs

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ