ЦНЦ СТРУГ ЗА ДРВО - RK-LR1530 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ СТРУГ ЗА ДРВО – RK-LR1530

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-LR1530 Категорија:

Опис

Опис

Модел RK-LR1530
Работна површина 1500mmx300mm (можност да се прилагоди)
Максимален дијаметар на обработка 300mm
Максимална должина на обработка 1500mm
Контролен систем CNC panel control system
Работен напон Три 380V voltages (220V опционално)
Брзина на вретено 0-3000r/min

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ