ЦНЦ РУТЕР ЗА МЕТАЛ - RK1325M - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ РУТЕР ЗА МЕТАЛ – RK1325M

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK1325M Категории: , Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RK1325M
Работна површина 1300x2500mm (опционално – димензии по барање на клиентот)
Движење на Z оска 170mm (опционално – 200mm, 300mm, 400mm)
Вид на мотори за движење Серво мотори (опционално – степ мотори)
Моќност на главен мотор 7.5kw (опционално – 9kw)
Тип на ладење на главен мотор Воздушно (опционално – водено)

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ