ЦНЦ МАШИНА ЗА МЕРМЕР - RK-C1325 - Radek

ЦНЦ МАШИНА ЗА МЕРМЕР – RK-C1325

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-C1325 Категорија:

Спецификација

Спецификација

 

Модел RK-C1325
Работна површина 1300x2500mm (опционално – димензии по барање на клиентот)
Движење на Z оска 350mm (опционално – 400mm, 500mm, 600mm)
Вид на мотори за движење Степ мотори (опционално – серво мотори)
Моќност на главен мотор 5.5kw (опционално – 3kw, 9kw)
Тип на ладење на главен мотор Водено (опционално – воздушно)
Тип на работна површина Алуминиумска т-слот табла (опционално – вакум табла)

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ

AlbanianEnglishGermanGreekMacedonianSerbian