ЦНЦ РУТЕР - TTC450 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ РУТЕР – TTC450

46,863.00 ден

  • Бесплатна испорака, монтажа и обука.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
  • Цената е без вклучено ддв.
ШИФРА: TTC450 Категорија:

Опис

Опис

Модел TTC450
Работна површина 460x460x80mm
Тип на мотори за движење Степ мотори NEMA23
Точност на движење 0.01mm
Брзина на гравирање 800mm/min
Moќност на главен мотор 500W
Број на вртежи на главен мотор 12.000rpm
Tип на софтвер Artcam
Материјал на конструкција Метал + Алуминиум
Тип на драјвери А4988 1.3А
Димензии на машината 782x670x390mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ