ЦНЦ РУТЕР - RK1530 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ РУТЕР – RK1530

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK1325-1 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RK1530
Работна површина 1500x3000mm (опционално – димензии по барање на клиентот)
Движење на Z оска 170mm (опционално – 200mm, 300mm, 400mm)
Вид на мотори за движење Степ мотори (опционално – серво мотори)
Моќност на главен мотор 6kw (опционално – 3kw, 9kw)
Тип на ладење на главен мотор Воздушно (опционално – водено)
Тип на работна површина Вакум табла (опционално – алуминиумска т-слот табла)
Моќност на вакум пумпа 7.5kw (опционално – 5.5kw, 11kw)

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ