ЦНЦ РУТЕР - RK-X1325 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ РУТЕР – RK-X1325

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-X1325 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RK-X1325
Работна површина 1300x2500mm (опционално – димензии по барање на клиентот)
Движење на Z оска 200mm (опцинално – 300mm, 400mm)
Вид на мотори за движење Степ мотори (опционално – серво мотори)
Моќност на главен мотор 6kw (опционално – 3kw, 9kw)
Тип на ладење на главен мотор Воздушно (опционално – водено)
Тип на работна површина Вакум табла (опционално – алуминиумска т-слот табла)
Моќност на вакум пумпа 7.5kw (опционално – 5.5kw, 11kw)

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ