ЦНЦ РУТЕР - RK-132-ECO - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ РУТЕР – RK-132-ECO

338,742.00 ден

  • Бесплатна испорака, монтажа и обука.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-132-ECO Категорија:

Опис

Опис

Модел RK-132-ECO
Работна површина 1300×2500×200mm
Главен мотор 3.2kW (водено ладење)
Тип на мотори за движење Степ мотори
Контролен систем NC Studio
Тип на работна маса Алуминумска т-слот табла (опционално вакуум табла)
Максимална брзина 0-15m/min
Број на вртежи на главен мотор 6000-24000rpm/min
Моќност на вакуум пумпа (опционално) 7.5kw
Софтвер Ucancam/Artcam
Димензии на машината 3100x2000x1800mm
Tежина 1000kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ