ЦНЦ НЕСТИНГ - RK2128ATC-L - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ НЕСТИНГ – RK2128ATC-L

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK2128ATC-L Категорија: Ознака:

Опис

Опис

 

Модел RK2128ATC-L
Работна површина 2100x2800mm (опционално – димензии по барање на клиентот)
Движење на Z оска 250мм (oпционално – 300mm, 400mm)
Вид на мотори за движење Серво мотори (опционално – степ мотори)
Моќност на главен мотор 9kw (опционално – 6kw, 11kw)
Тип на ладење на главен мотор Воздушно (опционално – водено)
Тип на работна површина Вакум табла (опционално – алуминиумска т-слот табла)
Моќност на вакум пумпа 7.5kw (опционално – 5.5kw, 11kw)

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ