ВЕРТИКАЛНА ЧЕТКАРКА - RK-200-PRO - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ВЕРТИКАЛНА ЧЕТКАРКА – RK-200-PRO

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-200-PRO Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK-200-PRO
Дијаметар на ролер 300mm
Висина на ролер 200mm
Вкупна моќност (2 мотори) 1.12kW
Димензии на пакување 870x750x1060mm
Тежина 130kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ