ПОВЕЌЕЛИСЕН АВТОМАТСКИ ЦИРКУЛАР - RK142Y-35 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ПОВЕЌЕЛИСЕН АВТОМАТСКИ ЦИРКУЛАР – RK142Y-35

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK142Y-35 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Moдел RK142Y-35
Моќност на сврдел 45kw+55kw
Моќност на напојување 2.2kw
Моќност на пумпа за вода 0.37kw
Напон 380V  3PH
Должина на обработка ≥800mm
Брзина на напојување 0-10m/min
Дијаметар на дрво за обработка ф150-350mm
Димензии (L×W×H) 4300×1655×1680mm
Тежина 3000kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ