ПОВЕЌЕЛИСЕН АВТОМАТСКИ ЦИРКУЛАР - RK142Y-30 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ПОВЕЌЕЛИСЕН АВТОМАТСКИ ЦИРКУЛАР – RK142Y-30

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK142Y-30 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Moдел RK142Y-30
Моќност на сврдел 45kw+45kw
Моќност на напојување 2.2kw
Моќност на пумпа за вода 0.37kw
Напон 380V   3PH
Должина на обработка ≥800mm
Брзина на напојување 0-10m/min
Дијаметар на дрво за обработка ф120-300mm
Димензии (L×W×H) 4000×1600×1560mm
Тежина 2600kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ