Машина за ребрување лим - RK25-180-1080 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

Машина за ребрување лим – RK25-180-1080

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK25-180-1080 Категорија:

Опис

Опис

Модел RK25-180-1080
Материјал Тип PPGI/GI/ Алуминиум
Дебелина 0.3-0.6 mm
Ширина 1250 mm
Ролер станици 12 Станици
Материјал за ролери и вратило 45# Челик со третман на хром
Дијаметар на вратило Φ70 mm
Материјал за сечење CR12
Брзина 2 m/min
Вкупна моќност 5.5+5.5KW
Напон 380V  3 Фази

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ