Машина за виткање лим - RK67Y 40/2500 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

Машина за виткање лим – RK67Y 40/2500

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK67Y 40/2500 Категорија:

Опис

Опис

 

Модел RK67Y 40/2500
Номинален притисок 400KN
Должина на работна маса 2500mm
Растојание помеѓу столбовите 2000mm
Длабочина на грло 250mm
Движење 100mm
Јачина на мотор 4kw
Големина на машина 2700*1400*2100mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ