Машина за виткање лим - RK67Y 125/3200 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

Машина за виткање лим – RK67Y 125/3200

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK67Y 125/3200 Категорија:

Опис

Опис

 

Модел RK67Y 125/3200
Номинален притисок 1250KN
Должина на работна маса 3200mm
Растојание помеѓу столбовите 2600mm
Длабочина на грло 320mm
Движење 120mm
Јачина на мотор 7.5kw
Големина на машина 3400*1600*2400mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ