МАШИНА ЗА ОСТРЕЊЕ – RK206A - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

МАШИНА ЗА ОСТРЕЊЕ – RK206A

  • Ви благодариме за одвоеното време и разгледување на нашите производи.
  • За повеќе информации околу производот контактирајте не или посетете не во нашиот изложбен салон.
  • Премиум класа на машини од светски производител со ДОКАЖАН квалитет и искуство повеќе од 70 години.
  • Youtube видео: RADEK WOODWORKING MACHINES
ШИФРА: RK206A Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK206A
Димензија на тркалото за острење 100x20x50Φ150mm
Агол на ножот за острење 35°-67°
Агол на рамка за ротирање 23°-55°
Макс должина на сечилото за острење 480mm
Брзина на ротирање 2800rpm
Јачина на мотор 370w, 220v, 50Hz
Тежина 25kg
Димензии на пакување 710x140x110mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ