МАШИНА ЗА ОСТРЕЊЕ - RK-A6 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

МАШИНА ЗА ОСТРЕЊЕ – RK-A6

  • Ви благодариме за одвоеното време и разгледување на нашите производи.
  • За повеќе информации околу производот контактирајте не или посетете не во нашиот изложбен салон.
  • Премиум класа на машини од светски производител со ДОКАЖАН квалитет и искуство повеќе од 70 години.
  • Youtube видео: RADEK WOODWORKING MACHINES
ШИФРА: RK-A6 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Дијаметар на пила 120-500mm
Наклон на пила 3-30mm
Брзина на мелење слободна, стабилна и сигурнa регулација на брзина
Големина на тркалото за брусење ø150mm x ø32mm x 10mm
Моќност 0.65kw
Брзина на ротација 2800rpm
Димензии 570x700x1190mm
Тежина 157kg

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ