ЛИФТ МАСА – RK7158 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЛИФТ МАСА – RK7158

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK7158 Категорија: Ознака:

Опис

Опис

Модел RK7158
Димензија на масата 1500x2500mm
Максимален капацитет 3000kg
Минимална висина 420mm
Максимална висина 1900mm
Јачина на хидрауличен мотор 2.2kw
Маслен цилиндар Φ90×2
Тежина 950kg
Димензии на пакување 2500x1500x480mm

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ