ЦНЦ НЕСТИНГ - RK-E2-2128-4 - Radek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek
MacedonianEnglishSerbianAlbanianGermanGreek

ЦНЦ НЕСТИНГ – RK-E2-2128-4

  • Бесплатна испорака.
  • 1 година гаранција.
  • Обезбеден сервис и резервни делови.
ШИФРА: RK-E2-2128-4 Категорија:

Опис

Опис

Модел RK-E2-2128-4
Површина за движење 2900*2160*200mm
Работна површина 2850*2130*50mm
Трансмисија Погон на решетката со оска XY

Погон на завртка со оска Z

Структура на работната маса Вакуумска маса без слот Т
Моќ на вретено 5.5kw*4
Брзина на вретено 24000r/min
Брзина на движење 45m/min
Брзина на работа 20m/min
Погонски систем Inovance driver and motors
Пумпа 5.5Kw пумпа 250m³- 2 сета
Решетка Решетка со висока прецизност pinion, 42GrMo материјал
Намалувач Shimpo
Подмачкување Aвтоматско
Шина PMI Taiwan
Напон AC380/3P

КАТЕГОРИИ НА ПРОДУКТИ